Ražotājs: Bosch
Modelis: MUMS2EB01
EAN: 4242005252312
Bosch Serie 2 MUMS2EB01. Trauka tilpums: 3,8 L, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Kūku mīklas svara ietilpība: 2 kg. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa. Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz, Motora jauda: 700 kilovats (kW). Platums: 266 mm, Dziļums: 277 mm, Augstums: 266 mm. Iepakojuma platums: 400 mm, Iepakojuma dziļums: 400 mm, Iepakojuma augstums: 352 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Bosch Kuhinjski robot MUMS2EB01 | €226.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,8 L |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Planetāra rotācija | |
| Impulsa funkcija | |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 4 |
| Mīcīšanas funkcija | |
| Kūku mīklas svara ietilpība | 2 kg |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Auklas uzglabāšana | |
| Iebūvēts drošības aizslēgs | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Disks griešanai šķēlītēs iekļauts | |
| Putojamais | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Kuļstieņi | |
| Bļoda komplektā | |
| Maisīšanas rīks | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Motora jauda | 700 kilovats (kW) |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 266 mm |
| Platums | 266 mm |
| Dziļums | 277 mm |
| Svars | 5,1 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 195 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 352 mm |
| Iepakojuma svars | 6 kg |