Ražotājs: Bosch
Modelis: MUMS2EW30
EAN: 4242005252336
Bosch Serie 2 MUMS2EW30. Trauka tilpums: 3,8 L, Produkta krāsa: Balts, Auklas garums: 1,1 m. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 700 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 266 mm, Dziļums: 277 mm, Augstums: 266 mm. Iepakojuma platums: 390 mm, Iepakojuma dziļums: 595 mm, Iepakojuma augstums: 350 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Bosch Kuhinjski robot MUMS2EW30 | €184.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 700 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,8 L |
| Produkta krāsa | Balts |
| Planetāra rotācija | |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 4 |
| Gaļas mašīna | |
| Auklas garums | 1,1 m |
| Auklas uzglabāšana | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Viegli tīrāms | |
| Iepakojuma saturs | |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Putojamais | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 266 mm |
| Platums | 266 mm |
| Dziļums | 277 mm |
| Svars | 6,38 kg |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 390 mm |
| Iepakojuma dziļums | 595 mm |
| Iepakojuma augstums | 350 mm |
| Iepakojuma svars | 7,6 kg |