Ražotājs: KitchenAid
Modelis: 5KSM95PSECU
EAN: 5413184410193
KitchenAid 5KSM95PSECU. Trauka tilpums: 4,3 L, Produkta krāsa: Sudrabs, Kontroles tips: Svira. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Čuguna, Cinks. Jauda: 275 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 358 mm, Dziļums: 221 mm, Augstums: 353 mm. Iepakojuma platums: 414 mm, Iepakojuma dziļums: 279 mm, Iepakojuma augstums: 419 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
KitchenAid Classic pastatomas plakiklis 4,3l, Contour Silver (5KSM95PSECU) 5KSM95PSECU (5413184410193) Mikseris | €545.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 275 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 4,3 L |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Bluetooth | |
| Planetāra rotācija | |
| Kontroles tips | Svira |
| Apgriezienu ātrums | 220 RPM |
| Ātrumu skaits | 10 |
| Mainīgais ātrums | |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Jaukšana/maisīšana |
| Auklas garums | 1,14 m |
| Motora tips | Direct Drive |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Viegli tīrāms | |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Čuguna, Cinks |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Izšļakstīšanās aizsargs komplektā | |
| Kuļstieņi | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Putojamais | |
| Bļoda komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 353 mm |
| Platums | 358 mm |
| Dziļums | 221 mm |
| Svars | 10,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 414 mm |
| Iepakojuma dziļums | 279 mm |
| Iepakojuma augstums | 419 mm |
| Iepakojuma svars | 11,5 kg |