Ražotājs: KitchenAid
Modelis: 859700401020
EAN: 5413184202712
KitchenAid Classic. Trauka tilpums: 4,3 L, Produkta krāsa: Melns, Metālisks, Kontroles tips: Svira. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Cinks. Jauda: 275 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 358 mm, Dziļums: 221 mm, Augstums: 353 mm. Iepakojuma platums: 406 mm, Iepakojuma dziļums: 273 mm, Iepakojuma augstums: 413 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 275 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Motora jauda | 0,19 kilovats (kW) |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 4,3 L |
| Produkta krāsa | Melns, Metālisks |
| Bluetooth | |
| Planetāra rotācija | |
| Impulsa funkcija | |
| Kontroles tips | Svira |
| Apgriezienu ātrums | 220 RPM |
| Rotācijas ātrums (min) | 58 RPM |
| Rotācijas ātrums (max) | 220 RPM |
| Palielināts ātrums ar vienu pieskārienu | 58 RPM |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 10 |
| Miksera funkcijas | Sitiens, Mīcīt, Jaukšana/maisīšana, Maisīšana |
| Kūku mīklas svara ietilpība | 2,5 kg |
| Maizes mīklas svara ietilpība | 1,7 kg |
| Olu skaits | 12 ola(-s) |
| Pīrāga garoza (uz vienu kilogramu miltu) | 500 g |
| Cepumu tilpums | 80 pcs |
| Kartupeļu biezeņa tilpums | 1,1 kg |
| Putukrējuma tilpums | 1 L |
| Auklas garums | 1,15 m |
| Elektroniskā ātruma kontrole (ESC) | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Motora tips | AC |
| Trauka miltu ietilpība | 900 g |
| Turbo | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Izcelsmes valsts | Amerikas Savienotās Valstis |
| Sertifikācija | CE |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Cinks |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Kuļstieņi | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Putojamais | |
| Bļoda komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 353 mm |
| Platums | 358 mm |
| Dziļums | 221 mm |
| Svars | 10,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 406 mm |
| Iepakojuma dziļums | 273 mm |
| Iepakojuma augstums | 413 mm |
| Iepakojuma svars | 11,5 kg |