Ražotājs: Moulinex
Modelis: FP827E10
EAN: 3016661158506
Moulinex FP827E10. Trauka tilpums: 3 L, Produkta krāsa: Pelēks, Blenderis: 2 L. Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W. Platums: 230 mm, Augstums: 330 mm. Iekļauto piederumu skaits: 10 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Toidukombain Moulinex FP827E10 Hõbedane 1000 W | €369.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3 L |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Funkciju daudzums | 31 |
| Impulsa funkcija | Jā |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Ātrumu skaits | 6 |
| Iebūvēti svari | Nē |
| Citrusspiede | Jā |
| Kafijas malšana | Nē |
| Blenderis | 2 L |
| Gaļas mašīna | Nē |
| Mīcīšanas funkcija | Jā |
| Auklas uzglabāšana | Jā |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Iebūvēts drošības aizslēgs | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto piederumu skaits | 10 pcs |
| Rīvēšanas disks iekļauts | Jā |
| Lāpstiņa | Jā |
| Mīcīšanas rīks | Jā |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | Nē |
| Putojamais | Jā |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 330 mm |
| Platums | 230 mm |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |