Ražotājs: Ninja
Modelis: BN650EU
EAN: 0622356241243
Ninja BN650. Trauka tilpums: 2,1 L, Produkta krāsa: Sudrabs. Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 850 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 240 V. Platums: 250 mm, Dziļums: 197 mm, Augstums: 407 mm. Iepakojuma platums: 250 mm, Iepakojuma dziļums: 302 mm, Iepakojuma augstums: 445 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Food Processor. 850W. 2.1L Food Processor Bowl. 4 auto-iQ programs. Diswasher safe parts | €137.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 850 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 2,1 L |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Bluetooth | |
| Funkciju daudzums | 4 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Mainīgais ātrums | |
| Iebūvēti svari | |
| Citrusspiede | |
| Gaļas mašīna | |
| Kafijas malšana | |
| Mīcīšanas funkcija | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Viegli tīrāms | |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Smalcināšanas asmens iekļauts | |
| Recepšu grāmata | |
| Manuāls | |
| Vāciņš pievienots | |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | |
| Bļoda komplektā | |
| Mīklas rīks | |
| Iepakojuma saturs | Quick start guide |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 407 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 197 mm |
| Svars | 3,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 302 mm |
| Iepakojuma augstums | 445 mm |
| Iepakojuma svars | 4,75 kg |