Ražotājs: Tefal
Modelis: QB813D
EAN: 3016661152238
Tefal Masterchef Gourmet QB813D. Trauka tilpums: 6,7 L, Produkta krāsa: Metālisks, Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Rotējošs. Trauka materiāls: Metāls. Jauda: 1500 W. Platums: 380 mm, Dziļums: 290 mm, Augstums: 370 mm. Iepakojuma platums: 843 mm, Iepakojuma dziļums: 343 mm, Iepakojuma augstums: 432 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Robot Tefal QB813D38 KTM | €732.09 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1500 W |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 6,7 L |
| Produkta krāsa | Metālisks, Nerūsējošs tērauds |
| Bluetooth | |
| Impulsa funkcija | |
| Planetāra rotācija | |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 8 |
| Citrusspiede | |
| Kafijas malšana | |
| Gaļas mašīna | |
| Miksera funkcijas | Maisīšana, Jaukšana/maisīšana |
| Mīcīšanas funkcija | |
| Mīklas trauka tilpums | 2,6 L |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 380 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Svars | 14,9 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Mīklas rīks | |
| Blenderis iekļauts | |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Metāls |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 105,5 cm |
| Paletes svars | 81,3 kg |
| Kastu skaits kārtā | 2 pcs |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |
| Daudzums uz paletes | 4 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 206 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 430 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 490 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 843 mm |
| Iepakojuma dziļums | 343 mm |
| Iepakojuma augstums | 432 mm |
| Iepakojuma svars | 20,3 kg |