Ražotājs: Tefal
Modelis: QB150138
EAN: 3016661159374
Tefal QB150138. Trauka tilpums: 4,8 L, Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Rotējošs. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 800 W. Platums: 235 mm, Augstums: 312 mm, Svars: 4,38 kg. Iepakojuma platums: 244 mm, Iepakojuma dziļums: 414 mm, Iepakojuma augstums: 354 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TEFAL kuhinjski robot KTM Essential [QB150138] | €109.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 4,8 L |
| Produkta krāsa | Balts |
| Bluetooth | |
| Funkciju daudzums | 3 |
| Impulsa funkcija | |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Ātrumu skaits | 6 |
| Blendera uzgalis | |
| Mīcīšanas funkcija | |
| Kūku mīklas svara ietilpība | 1,8 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 235 mm |
| Augstums | 312 mm |
| Svars | 4,38 kg |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 244 mm |
| Iepakojuma dziļums | 414 mm |
| Iepakojuma augstums | 354 mm |
| Iepakojuma svars | 6,02 kg |