Ražotājs: Tefal
Modelis: QB516D38
EAN: 3016662816382
Tefal QB516D38. Trauka tilpums: 4,6 L, Produkta krāsa: Sudrabs, Blenderis: 1,5 L. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1100 W. Platums: 428 mm, Augstums: 324 mm, Svars: 7,66 kg. Iepakojuma platums: 372 mm, Iepakojuma dziļums: 572 mm, Iepakojuma augstums: 375 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TEFAL Kuhinjski robot Masterchef QB516D38 | €319.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1100 W |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 4,6 L |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Funkciju daudzums | 6 |
| Ātrumu skaits | 8 |
| Blenderis | 1,5 L |
| Kūku mīklas svara ietilpība | 1,5 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 428 mm |
| Augstums | 324 mm |
| Svars | 7,66 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 372 mm |
| Iepakojuma dziļums | 572 mm |
| Iepakojuma augstums | 375 mm |
| Iepakojuma svars | 11 kg |