Ražotājs: Tristar
Modelis: MX-4817
EAN: 8713016066473
Tristar MX-4817. Trauka tilpums: 5 L, Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Pogas, Rotējošs. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 1200 W. Svars: 4,54 kg. Iepakojuma platums: 413 mm, Iepakojuma dziļums: 244 mm, Iepakojuma augstums: 339 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 5 L |
| Produkta krāsa | Balts |
| Bluetooth | Nē |
| Impulsa funkcija | Jā |
| Planetāra rotācija | Jā |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Ātrumu skaits | 6 |
| Iebūvēti svari | Nē |
| Citrusspiede | Nē |
| Kafijas malšana | Nē |
| Gaļas mašīna | Nē |
| Mīcīšanas funkcija | Jā |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Apgaismots ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 2 pcs |
| Kastes uz paletes | 16 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 4 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums uz paletes | 32 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 360 mm |
| Kastes garums (Master) | 512 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 426 mm |
| Kastes svars (Master) | 10,9 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 736 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 1460 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 1760 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Vāciņš pievienots | Jā |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | Nē |
| Putojamais | Jā |
| Mīcīšanas rīks | Jā |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | Jā |
| Kuļstieņi | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4,54 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 413 mm |
| Iepakojuma dziļums | 244 mm |
| Iepakojuma augstums | 339 mm |
| Iepakojuma svars | 5,13 kg |