Ražotājs: Tefal
Modelis: K30288
EAN: 4168430001526
Tefal K30288. Tips: Kaste, Formas faktors: Taisnleņķa, Kapacitāte: 0,6 L. Platums: 163 mm, Dziļums: 225 mm, Augstums: 74 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kaste |
| Formas faktors | Taisnleņķa |
| Kapacitāte | 0,6 L |
| Produkta krāsa | Zils, Caurspīdīgs |
| Sakraujams | |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | |
| Noņemams vāks | |
| Mikroviļņu izturīgs | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Hermētisks | |
| Aizslēdzams vāks | |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 163 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Svars | 419 g |
| Iepakojuma platums | 163 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 74 mm |
| Iepakojuma svars | 400 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Vāciņš pievienots | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |