Ražotājs: ACT
Modelis: AC2460
EAN: 8716065490015
ACT AC2460. Kabeļa garums: 3 m, Izvietošana atbalstīta: Iekštelpas, Maiņstrāvas izeju tipi: Tips F. Izeju skaits: 6 Maiņstrāvas izvade (-s). Maiņstrāvas ievades spriegums: 250 V, Maksimālā strāva: 16 A. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs, Iepakojuma platums: 105 mm, Iepakojuma dziļums: 40 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT Power Strip 6 Sockets 3m Black | €15.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Maiņstrāvas izeju tipi | Tips F |
| Barošanas spraudņa tips | Leņķveida |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bērnu aizsardzība | |
| Savienojamība | |
| Izeju skaits | 6 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 250 V |
| Maksimālā strāva | 16 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 105 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 340 mm |
| Iepakojuma svars | 533 g |