Ražotājs: Tefal
Modelis: D5260232
EAN: 3168430327702
Tefal Resist D5260232. Forma: Apaļš, Tips: Daudzfunkcionāla panna, Produkta krāsa: Melns. Diametrs: 20 cm, Platums: 214 mm, Dziļums: 367,8 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 206 mm, Iepakojuma dziļums: 364 mm. Nesatur: Kadmijs, Svins, Perfluoroktānskābe (PFOA). Daudzums kārtā: 42 pcs, Kārtas uz paletes: 5 pcs, Daudzums uz paletes: 210 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Tefal Resist D5260232 panna & kastrolis Daudzfunkcionāla panna Apaļš | €20.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Forma | Apaļš |
| Tips | Daudzfunkcionāla panna |
| Produkta krāsa | Melns |
| Karstuma indikators | Jā |
| Temperatūra (maks) | 175 °C |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | Jā |
| Rokturu skaits | 1 |
| Salocāms rokturis | Nē |
| Vāciņš pievienots | Nē |
| Krāsns drošība | Jā |
| Iekšējais pārklājums | Titāns |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Nepielīpošs pārklājums | Jā |
| Noņemams rokturis | Nē |
| Skrāpējumu izturīgs | Jā |
| Piemērotas sildīšanas virsmām | Keramikas, Gāze, Halogēns, Noslēgta plātne |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Termosignāla tehnoloģija | Jā |
| Siltuma indikators | Termopunkts |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 20 cm |
| Platums | 214 mm |
| Dziļums | 367,8 mm |
| Augstums | 74,3 mm |
| Svars | 611 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 206 mm |
| Iepakojuma dziļums | 364 mm |
| Iepakojuma augstums | 74 mm |
| Iepakojuma svars | 596 g |
| Ilgtspēja | |
| Nesatur | Kadmijs, Svins, Perfluoroktānskābe (PFOA) |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 42 pcs |
| Kārtas uz paletes | 5 pcs |
| Daudzums uz paletes | 210 pcs |