Ražotājs: WMF
Modelis: 07.9038.6991
EAN: 4000530649614
WMF Profi 07.9038.6991. Forma: Apaļš, Tips: Daudzfunkcionāla panna, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds. Diametrs: 28 cm, Augstums: 62 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 296 mm, Iepakojuma dziļums: 479 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Forma | Apaļš |
| Tips | Daudzfunkcionāla panna |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Karstuma indikators | |
| Temperatūra (maks) | 250 °C |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | |
| Nepielīpošs pārklājums | |
| Roktura materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Vāciņš pievienots | |
| Materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Piemērotas sildīšanas virsmām | Keramikas, Halogēns, Noslēgta plātne, Gāze, Indukcija |
| Iekšējais pārklājums | Nerūsējošs tērauds |
| Rokturu skaits | 1 |
| Viegli tīrāms | |
| Krāsns drošība | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 28 cm |
| Augstums | 62 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 296 mm |
| Iepakojuma dziļums | 479 mm |
| Iepakojuma augstums | 90 mm |
| Iepakojuma svars | 1,8 kg |