Ražotājs: Tefal
Modelis: L1589042
EAN: 3168430337756
Tefal Ingenio L1589042. Tips: Vārīšanas komplekts, Produkta krāsa: Melns, Materiāls: Alumīnijs. Kastroļa diametrs: 16 cm, Kastroļa Nr. 2 diametrs: 18 cm, Kastroļa Nr. 3 diametrs: 20 cm. Iepakojuma dimensijas (WxDxH): 225 x 285 x 115 mm, Iepakojuma svars: 1,64 kg. Iekļauto produktu skaits: 4 pcs, Kastroļu skaits: 3 pcs. Daudzums kārtā: 28 pcs, Kārtas uz paletes: 4 pcs, Daudzums uz paletes: 112 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Vārīšanas komplekts |
| Iekļauts cepšanas trauks | |
| Cepešpanna(s) | |
| Kastrolis/-ļi | |
| Tvaicēšanas panna | |
| Piena panna | |
| Katls sautēšanai | |
| Zupas katls | |
| Vok panna(-s) | |
| Cepeša panna | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Roktura krāsa | Melns |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Iekšējais pārklājums | Titāns |
| Krāsns drošība | |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | |
| Nepielīpošs pārklājums | |
| Karstuma indikators | |
| Siltuma indikators | Termopunkts |
| Kāta funkcijas | Noņemams |
| Piemērotas sildīšanas virsmām | Keramikas, Gāze, Halogēns, Noslēgta plātne |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 4 pcs |
| Kastroļu skaits | 3 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Kastroļa Nr. 3 diametrs | 20 cm |
| Kastroļa Nr. 2 diametrs | 18 cm |
| Kastroļa diametrs | 16 cm |
| Svars | 1,34 kg |
| Iepakojuma platums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 285 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA), Kadmijs, Svins |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 225 x 285 x 115 mm |
| Iepakojuma svars | 1,64 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 28 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums uz paletes | 112 pcs |