| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Dziurkacz Leitz 5008 30 kartek (50081023) | €21.13 |
|
m79.lv |
Dziurkacz Leitz 5008 30 kartek Rozowy (50081023) 50081023 (4002432395958) | €23.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Perforatora jauda | 30 lapas |
| Produkta krāsa | Rozā, Balts |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Perforatora caurumu daudzums | 2 |
| Perforatora/perforēšanas attālums | 8 cm |
| Cauruma diametrs | 5,5 mm |
| Formāts | A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8 cm |
| Sliede | |
| Viegli izmantot | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 98 mm |
| Dziļums | 109 mm |
| Augstums | 121 mm |
| Svars | 410 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |