Ražotājs: Origin Storage
Modelis: IBM-800ESASMWL-S17
EAN: 5056006172765
Origin Storage IBM-800ESASMWL-S17. SDD diskdziņa kapacitāte: 800 GB, SSD formas standarts: 3.5", Lasīšanas ātrums: 2100 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1200 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage IBM-800ESASMWL-S17 SSD diskdzinis 3.5" 800 GB SAS eMLC | €772.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 800 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | eMLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 2100 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1200 MB/s |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Savienojamie produkti | IBM Server |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |