Ražotājs: Acer
Modelis: DT.C08EF.007
EAN: 4710886309918
Acer ConceptD CT300-51A. Procesora frekvence: 2,9 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-10700. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1000 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3070. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 500 W. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: Darbstacija. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ACER CONCEPTD 300 CT300-51A | €1793.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-10700 |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora frekvence | 2.9 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 16 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1000 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 1000 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Darbstacija |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 406 mm |
| Augstums | 375 mm |
| Svars | 12 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® 64 | |