Ražotājs: Acer
Modelis: DG.E32EG.005
EAN: 4711121387517
Acer Predator PO3-640. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-12400F. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3050. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 500 W. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Acer Predator Orion 3000 | €1451.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12400F |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Grafikas adaptera DisplayPorts skaits | 3 |
| Grafikas adaptera HDMI portu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Audio sistēma | DTS:X Ultra |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | |
| Line-out | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 377 mm |
| Augstums | 385 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |