Ražotājs: Acer
Modelis: DT.VQ8EG.019
EAN: 4058154269282
Acer Veriton M M4650G. Procesora frekvence: 3 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-7400. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: HDD, Optiskās diskierīces tips: DVD±RW. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 630. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 300 W. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-7400 |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora frekvence | 3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,5 GHz |
| Procesora ligzda | LGA 1151 (Ligzda H4) |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora sērija | Intel Core i5-7400 Desktop Series |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Soļu izpildījums | B0 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Procesora atbalstīts ECC | Nē |
| Procesora atbalstīts atmiņas spriegums | 1,35 V |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 1 TB |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 630 |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 64 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1000 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.4 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 5912 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 300 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 6 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 429,5 mm |
| Augstums | 376,5 mm |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nē |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | Jā |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2015C |
| Procesora kods | SR32W |
| Intel® InTru™ 3D Technology | Jā |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Idle States | Jā |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Procesors ARK ID | 97147 |
| Intel® Enhanced Halt State | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Mērogojamība | 1S |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Nē |
| Intel® Quick Sync Video Technology | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Jā |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |