Ražotājs: Acer
Modelis: DT.VWVEG.001
EAN: 4711121172076
Acer Veriton M M6690G. Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-12500. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD, Optiskās diskierīces tips: DVD-RW. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 770. Wi-Fi. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 500 W. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Acer Veriton M6690G i5 16 I bk W11P DT.VWVEG.001 | €1177.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12500 |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD-RW |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® 64 | Jā |