Ražotājs: Acer
Modelis: DT.VWVEG.00B
EAN: 4711121229862
Acer Veriton M M6690G i9-12900 ir augstas veiktspējas dators, kas paredzēts profesionāļiem. To darbināšanai izmanto spēcīgu 16. kodola Intel® Core™ 12. paaudzes procesoru i9, nodrošinot ātrumu un efektivitāti. Ar maksimālo uzplaukuma frekvenci 5,1 GHz un 30 MB kešatmiņu tas var viegli pārvaldīt prasīgas uzdevumus.
Aprīkots ar 16 GB DDR4-SDRAM atmiņu, šis dators nodrošina plūstošu daudzuzdevumu veikšanu un efektīvu veiktspēju. Tas ir aprīkots ar divkanālu atmiņu un atbalsta maksimāli 128 GB, nodrošinot pietiekamu vietu vairāku lietotņu vienlaicīgai darbībai.
Attiecībā uz krātuvi Acer Veriton M M6690G piedāvā kopējo kapacitāti 3000 GB. Tas ir aprīkots ar 2000 GB HDD ar 7200 RPM ātrumu, nodrošinot pietiekamu vietu lielu failu un dokumentu saglabāšanai. Turklāt tam ir 1000 GB SSD ar PCI Express interfeisu, kas nodrošina ātrāku datu piekļuvi un uzlabo vispārējo sistēmas veiktspēju.
Šis dators piedāvā dažādas savienošanas iespējas, tai skaitā Wi-Fi standartus 802.11a/b/g/n/ac/ax un Ethernet LAN, nodrošinot bezproblēmu interneta savienojamību. Tas arī iekļauj vairākus USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 un USB-C portus, lai ērti pievienotu ierīces.
Acer Veriton M M6690G i9-12900 Desktop ir melna korpusa konstrukcija un to var novietot vertikāli, lai ērti integrētos jebkurā darbvietā. Tam ir komplektā iekļauta pelēka pele un tastatūra komplektētai datoram.
Grafiķus tas lepojas ar Intel UHD Graphics 770 iebūvētu grafiķu karti, kā arī atsevišķu NVIDIA GeForce RTX 3070 grafiķu karti ar 8 GB speciāli piešķirtu atmiņu. Šī kombinācija nodrošina reāllaika vizuālus un uzlabotas spēļu vai multimediju pieredzes.
Ar funkcijām, piemēram, Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija, Execute Disable Bit un Intel Virtualization Technology, šis dators piedāvā papildu iespējas un drošības funkcijas. Tas arī ir saderīgs ar Windows 11 Pro, nodrošinot drošu un efektīvu darbības sistēmu profesionālai lietošanai.
Kopumā Acer Veriton M M6690G i9-12900 Desktop ir uzticams un jaudīgs dators, kas paredzēts profesionāļiem, kuriem nepieciešama augstas veiktspējas dators. Vai tas ir intensīvam darbvietu uzdevumiem, satura radīšanai vai spēlēm, šis dators nodrošina izcili ātrumu, krātuves kapacitāti un grafikas veiktspēju.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Acer Veriton M6690G i9 16 N bk W11P DT.VWVEG.00B | €2751.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i9 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesora modelis | i9-12900 |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.1 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 3 TB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD+SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 2 |
| Kopējā HDD ietilpība | 2 TB |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 2 TB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 500 W |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-out | Yes |
| Line-in | Jā |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Jā |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 305 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Idle States | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |