Ražotājs: Acer
Modelis: DT.VWNEB.011
EAN: 4711121238260
Acer Veriton X X2690G. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-12700. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 770. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-12700 |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.9 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 25 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-out | Yes |
| Line-in | Jā |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 102,5 mm |
| Dziļums | 307,7 mm |
| Augstums | 332 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Idle States | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |