Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MS02C1-M00200
EAN: 4711081204183
ASUS PB62-B3020ZH mini PC ir spēcīgs un kompakts darbstacija, kas spēj apstrādāt sarežģītus uzdevumus ar lielām iespējām. Tā aprīkota ar 10. paaudzes Intel Core i3 procesoru, kas ļauj darbināt vairākas programmas vienlaikus un nodrošina ātru datu apstrādi ar līdz pat 4,4 GHz operēšanas frekvenci.
Mini PC ir izstrādāts, lai būtu kompakts un ērti pārnēsājams, tā augstums ir tikai 42 mm un svars - 1,3 kg. Tā korpuss ir aprīkots ar vairākām pieslēgvieta, ieskaitot USB 2.0 un 3.2 Gen 1 Type-A un Type-C pieslēgvietas, DisplayPortu un austiņu izeju, kas nodrošina lielu atbalstu dažādiem ierīcēm.
ASUS PB62-B3020ZH mini PC ir sertificēts ar BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI sertifikātu, kas nodrošina tā efektivitāti un drošību. Produkts ir pieejams ar Windows 10 Pro operētājsistēmu iepriekš uzstādītu, kas lietojot no vietas darbojas efektīvi un ir piemērots darba vajadzībām.
Turklāt mini PC ietver 8 GB DDR4 atmiņu un 256 GB NVMe SSD uzglabāšanas ietilpību, kas nodrošina lielu datu apjoma apstrādi un darbu ar sarežģītām programmu aplikācijām.
Produkts ir viens no ASUS zīmola ražotāja izvēlētiem produktiem un tie piedāvā spēcīgu un efektīvu darbu ar datoru darbstacijām.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-10105 |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora frekvence | 3.7 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Krāsas nosaukums | Black |
| Izvietošana atbalstīta | Horizontāli/Vertikāli |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Mātes plates chipset | Intel B560 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 150 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN kontrollers | Intel WGI219V |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Augstums | 42 mm |
| Svars | 1,3 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Idle States | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® 64 | |
| Papildus informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84715000 |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |