Ražotājs: bluechip
Modelis: 551358
EAN: 4250749704653
bluechip INDUSTRYline S1100P. Procesora frekvence: 1,5 GHz, Procesora tips: Intel® Pentium® Silver, Procesora modelis: J5005. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 250 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 605. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 65 W. Komutatora tips: Mini PC. Produkta veids: Mini PC. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Pentium® Silver |
| Procesora modelis | J5005 |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora frekvence | 1,5 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 250 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 250 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 250 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | SATA |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 605 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Bezmaksas Windows 11 jauninājum | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Tirgus pozicionēšana | Rūpniecība |
| Mātes plates chipset | Intel® H97 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC671 |
| Audio izvades kanāli | 5.1 kanāli |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 65 W |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| LAN kontrollers | Intel I210, Realtek RTL8111G |
| Wi-Fi | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 147 mm |
| Dziļums | 165 mm |
| Augstums | 36 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Idle States | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Enhanced Halt State | Jā |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | Jā |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE |