Ražotājs: DELL
Modelis: N7598VDT3910EMEA01_PS
EAN: 5902002183703
DELL Vostro 3910 i7-12700 Midi Tower ir spēcīgs dators, kas paredzēts profesionālai lietošanai. Tas ir aprīkots ar Intel® Core™ i7 procesoru ar 12 kodoliem un paaugstināšanas frekvenci 4,9 GHz, nodrošinot izcilu veiktspēju daudzuzdevumu veikšanai un prasīgām lietotnēm.
Ar 16 GB DDR4-SDRAM atmiņu un maksimālo kapacitāti 64 GB, šis dators sniedz pietiekami daudz atmiņas, lai nodrošinātu bezmaksas un efektīvu daudzuzdevumu veikšanu. Tas arī atbalsta divkanālu atmiņu, lai uzlabotu veiktspēju.
Datoram ir iekļauts 512 GB SSD, kas nodrošina ātru datu saglabāšanu un ātras starta laikus. SSD izmanto NVMe un PCI Express interfeisus, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju.
Ar Wi-Fi 6 (802.11ax) standartu, Bluetooth 5.2 un Ethernet LAN savienojamību šis dators piedāvā daudzveidīgas iespējas savienoties ar tīkliem un ierīcēm. Tas iekļauj 10/100/1000Base-T(X) kabeļu tehnoloģiju uzticamiem vadītajiem savienojumiem.
Midi Tower korpuss un melna krāsa sniedz datoram gludu un profesionālu izskatu, bet Kensington kabeļa slēgšanas ligzda nodrošina papildu drošību.
Papildu funkcijām ir DVD±RW optiskais disks, vairāki USB 2.0 un USB 3.2 Gen 1 porti, HDMI ports un DisplayPort, lai savienotu ārējās ierīces un displejus.
Dators ir aprīkots ar Intel UHD Graphics 770, nodrošinot uzticamu grafisko veiktspēju ikdienas uzdevumiem un multimediju lietošanai.
Ar tām kompaktajām izmēriem (324,3 mm x 154 mm x 292 mm) un svaru 6,75 kg DELL Vostro 3910 i7-12700 Midi Tower ir daudzpusīga un spēcīga izvēle profesionāļiem.
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-12700 |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.9 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 25 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Midi Tower |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele ir iekļauta tikai atsevišķos tirgos | Jā |
| Tastatūra iekļauta tikai atsevišķos tirgos | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Mātes plates chipset | Intel B660 |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Audio izvades kanāli | 5.1 kanāli |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 180 W |
| Barošanas avota ieejas spriegums | 90 - 264 V |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 47 - 63 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | -15,2 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -15,2 - 10668 m |
| Operacionālā vibrācija | 0,66 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 1,3 G |
| Operacionālais trieciens | 110 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 160 G |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,1000,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 154 mm |
| Dziļums | 292 mm |
| Augstums | 324,3 mm |
| Svars | 6,75 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Idle States | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |