Ražotājs: MEDION
Modelis: 10025277
EAN: 4061275224306
ERAZER Engineer X20. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-14700. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 4800 MHz. Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 770, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 4070. Wi-Fi. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11. Barošanas avots: 650 W. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: PC (dators). Svars: 8,5 kg. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Medion ERAZER Engineer X10 MD34650 i7-14700 16GB 1TB RTX 4070 | €2327.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | Intel Core i7-14xxx |
| Procesora modelis | i7-14700 |
| Multikodola tips | 20 |
| Veiktspējas kodoli | 8 |
| Efektīvie kodoli | 12 |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,1 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4,2 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 1,5 GHz |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5,3 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 33 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 28 |
| Maksimālā turbo jauda | 219 W |
| Procesora bāzes jauda | 65 W |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 4070 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6X |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Peles savienojamība | Wired |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Gatavs virtuālajai realitātei (VR) | Jā |
| Mātes plates chipset | Intel B760 |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 650 W |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Balts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Metāls, Rūdītā stikla |
| RGB atmiņas apgaismojums | Jā |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 2 |
| Line-out | Yes |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX203 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 209 mm |
| Dziļums | 390 mm |
| Augstums | 381 mm |
| Svars | 8,5 kg |
| Iepakojuma platums | 590 mm |
| Iepakojuma dziļums | 630 mm |
| Iepakojuma augstums | 455 mm |
| Iepakojuma svars | 26,2 kg |