Ražotājs: Fujitsu
Modelis: VFY:D611EP17AMES
EAN: 4065221925101
Fujitsu ESPRIMO D6011. Procesora frekvence: 2,9 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i5-10400. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 750. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Komutatora tips: SFF. Produkta veids: Mini PC. Svars: 8 kg. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i5-10400 |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 2.9 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.3 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 4x DIMM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 750 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85 % |
| Dizains | |
| Komutatora tips | SFF |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-out | Yes |
| Line-in | Jā |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| WLAN regulētāja modelis | Realtek RTL8111H |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 314 mm |
| Dziļums | 296 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Svars | 8 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |