Ražotājs: Fujitsu
Modelis: PRJ:D0757P0009DE
EAN: 4058154253199
Fujitsu ESPRIMO D757/E90+. Procesora frekvence: 3,3 GHz, Procesora tips: Intel® Pentium G, Procesora modelis: G4400. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 500 GB, Uzglabāšanas nesējs: HDD, Optiskās diskierīces tips: DVD Super Multi. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 510. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 280 W. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: PC (dators)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Pentium G |
| Procesora modelis | G4400 |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora frekvence | 3.3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,3 GHz |
| Procesora ligzda | LGA 1151 (Ligzda H4) |
| Procesora kešatmiņa | 3 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 2 |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora sērija | Intel Pentium G4400 series for Desktop |
| Procesora darbības režīmi | 32-bit, 64 biti |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora kodētais nosaukums | Skylake |
| Thermal Design Power (TDP) | 47, 54 W |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Soļu izpildījums | R0 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1866,1333,2133,1600 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 34,1 GB/s |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Procesora atbalstīts atmiņas spriegums | 1,35 V |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 4x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 500 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD Super Multi |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Izvietošana atbalstīta | Horizontāli/Vertikāli |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Pele iekļauta | |
| Elektrības vada iekļauts | |
| Manuāls | |
| AC adaperis komplektā | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® HD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 510 |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 1,7 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1000 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.4 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x1902 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Mātes plates chipset | Intel Q250 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC671 |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | BIOS, HDD, Supervizors, Lietotājs |
| BIOS tips | AMI |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 280 W |
| Barošanas avota ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Papildus informācija | |
| Optisko disku skaits | 1 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85 % |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 6 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-out | |
| Line-in | |
| DC ieejas ligzda | |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 2 |
| PCI Express x4 (Gen 2.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 332 mm |
| Dziļums | 338 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Svars | 8 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Mērogojamība | 1S |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® Smart Cache | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Procesora kods | SR2DC |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Small Business Advantage (SBA) version | 0,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 14 nm |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2015C |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Procesors ARK ID | 88179 |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |