Ražotājs: Fujitsu
Modelis: VFY:Q5562PP340DE
EAN: 4058154228067
Fujitsu ESPRIMO Q556/2. Procesora frekvence: 3,4 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora modelis: i3-7100T. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 500 GB, Uzglabāšanas nesējs: HDD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 630. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 65 W. Komutatora tips: mini PC. Produkta veids: Mini PC. Produkta krāsa: Melns, Sarkans
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 7th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-7100T |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora frekvence | 3.4 GHz |
| Procesora ligzda | LGA 1151 (Ligzda H4) |
| Procesora kešatmiņa | 3 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 8 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Thermal Design Power (TDP) | 35 W |
| Procesora kodētais nosaukums | Kaby Lake |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 2,4 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 25 W |
| Tjunction | 92 °C |
| PCI Express slotu versija | 3.0 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 16 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Soļu izpildījums | S0 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1333,1600,2133,2400 MHz |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 2x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 500 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska interfeiss | SATA |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Cietā diska izmērs | 2.5 " |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Draiveri iekļauti | |
| Programmatūra pirms instalācijas | Adobe Reader, McAfee Multi Access Security, Microsoft Office |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Skaļums | 2 L |
| Izvietošana atbalstīta | Horizontāli/Vertikāli |
| VESA stiprinājums | |
| 5.25 " nodalījumu skaits | 1 |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Manuāls | |
| AC adaperis komplektā | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® HD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 630 |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 1100 MHz |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 64 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 350 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.4 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x5912 |
| Grafiskā adaptera Open GL atbalsts | |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Mātes plates chipset | Intel® H110 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC671 |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Audio izvades kanāli | 5.1 kanāli |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | BIOS, HDD, Supervizors, Lietotājs |
| BIOS tips | UEFI AMI |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 65 W |
| Barošanas avota ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85 % |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-out | |
| Line-in | |
| DC ieejas ligzda | |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| SATA savienotāju kopskaits | 2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 185 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Augstums | 54 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Iepakojuma platums | 395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 198 mm |
| Iepakojuma augstums | 284 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® TSX-NI | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Procesora kods | SR35P |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Mērogojamība | 1S |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Termālā risinājuma specifikācija | PCG 2015A |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Procesora paketes izmērs | 37.5 x 37.5 mm |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® 64 | |
| Procesors ARK ID | 97485 |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Blue Angel, RoHS, EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Tālvadības ieslēgšanas konektora tips | Euroblock |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | TÜV GS, CE, FCC Class B cCSAus, WEEE, CCC, CEL |