Ražotājs: HP
Modelis: 2KL50EA
EAN: 0191628655120
HP 260 G2 Mini. Procesora frekvence: 2,1 GHz, Procesora tips: Intel® Pentium®, Procesora modelis: 4405U. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 500 GB, Uzglabāšanas nesējs: HDD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 510. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 65 W. Komutatora tips: Desktops. Produkta veids: Mini PC. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Pentium® |
| Procesora modelis | 4405U |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora frekvence | 2.1 GHz |
| Procesora ligzda | LGA 1356 (Ligzda B2) |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 4 |
| Kopnes tips | OPI |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesora sērija | Intel Pentium 4000 series for Mobile |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Procesora kodētais nosaukums | Skylake |
| Konfigurējams TDP-down | 10 W |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 10 |
| PCI Express konfigurācijas | 1x4, 4x1 |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Soļu izpildījums | D1 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR3L-SDRAM, LPDDR3-SDRAM, DDR4-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 1866,2133,1600 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 34,1 GB/s |
| Procesora atbalstīts ECC | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 500 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | HDD |
| Kopējā HDD ietilpība | 500 GB |
| Instalēti cietie diski | 1 |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska interfeiss | SATA |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Desktops |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | China |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 510 |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 1,74 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 950 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 1916 |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.4 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC221 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 65 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 177 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Augstums | 34 mm |
| Svars | 1,05 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Clear Video Technology for Mobile Internet Devices (Intel® CVT for MID) | |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Idle States | |
| Procesora kods | SR2EX |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) | |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D Technology | |
| Intel® Flex Memory Access | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Procesors ARK ID | 89611 |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Small Business Advantage (SBA) version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 0,00 |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® TSX-NI version | 0,00 |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 14 nm |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA) | |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® Secure Key | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Procesora paketes izmērs | 42 X 24 mm |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Turbo Boost Technology | |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Quick Sync Video Technology | |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |