Ražotājs: HP
Modelis: 5L5R3EA
EAN: 0196188707326
HP 295 G8. Procesora frekvence: 3,9 GHz, Procesora tips: AMD Ryzen™ 5, Procesora modelis: 5600G. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD, Optiskās diskierīces tips: DVD±RW. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon Graphics. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Barošanas avots: 180 W. Komutatora tips: Micro Tower. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora modelis | 5600G |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 3,9 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 16 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 12 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| ECC | No |
| Non-ECC | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | AMD Radeon Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Izmēģinājuma programmatūra | McAfee LiveSafe™, Xerox® DocuShare® 90 day free trial offer |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Micro Tower |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | China |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Tirgus pozicionēšana | Ikdiena |
| Mātes plates chipset | AMD PRO 565 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3601 |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Power on, User |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 180 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP JumpStart | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Documentation | Yes |
| Nodrošināta HP programmatūra | HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility; HP JumpStarts |
| HP segments | Business |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nē |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x1 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 155 mm |
| Dziļums | 297 mm |
| Augstums | 337 mm |
| Svars | 5.52 kg |
| Iepakojuma platums | 287 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 499 mm |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Papildus informācija | |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 1 |