Ražotājs: HP
Modelis: 5V8K5EA
EAN: 0196786001659
HP Elite 800 G9. Procesora frekvence: 2,4 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i9, Procesora modelis: i9-12900. Iekšējā atmiņa: 64 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 4800 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3070. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Komutatora tips: Tower. Produkta veids: PC (dators). Svars: 6,15 kg. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
HP Consumer HP Elite Tower 800 G9 i9 64 I bk W11P | €3729.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i9 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesora modelis | i9-12900 |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora frekvence | 2,4 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.1 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 24 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 32 GB |
| Atmiņas sloti | 4x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Iekļautā programmatūra | HP Wolf Pro Security Edition |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Mātes plates chipset | Intel Q670 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3252 |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Power on, User |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | China |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Security tools | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Admin; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5 |
| HP Management tools | HP Image Assistant; HP Connect for Microsoft Endpoint Manager |
| Nodrošināta HP programmatūra | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer;HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HP QuickDrop; HP Easy Clean; HP Easy Clean Keyboard Driver |
| HP segments | Business |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Wi-Fi | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 337 mm |
| Dziļums | 308 mm |
| Augstums | 155 mm |
| Svars | 6.15 kg |
| Iepakojuma platums | 287 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 499 mm |
| Iepakojuma svars | 8.87 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Idle States | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Papildus informācija | |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 2 |
| Tastatūras tips | USB |