Ražotājs: HP
Modelis: 69B76EA
EAN: 0196548548101
HP OMEN by HP 45L GT22-0012nc. Procesora frekvence: 3,2 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i9, Procesora modelis: i9-12900K. Iekšējā atmiņa: 64 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 3733 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 2 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 770, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3090. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home. Barošanas avots: 800 W. Komutatora tips: Tower. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i9 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i9 |
| Procesora modelis | i9-12900K |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora frekvence | 3,2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 24 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 4 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 4x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3733 MHz |
| ECC | |
| Iekšējās atmiņas ražotājs | HyperX |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 2 TB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 2 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2 TB |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Programmatūra pirms instalācijas | ExpressVPN |
| Izmēģinājuma programmatūra | Microsoft 365, McAfee LiveSafe |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Ūdens dzesēšanas sistēma | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| RGB atmiņas apgaismojums | |
| Ieviešanas gads | 2021 |
| Izcelsmes valsts | China |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6X |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 24 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Mātes plates chipset | Intel Z690 |
| Mātes plates formas faktors | mikro ATX |
| Audio sistēma | DTS:X Ultra |
| Audio izvades kanāli | 5.1 kanāli |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Power on, User |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 800 W |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Gold |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Line-in | |
| Line-out | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x4 sloti | 1 |
| PCI Express x16 sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 204 mm |
| Dziļums | 470 mm |
| Augstums | 555 mm |
| Svars | 22.6 kg |
| Iepakojuma platums | 592 mm |
| Iepakojuma dziļums | 328 mm |
| Iepakojuma augstums | 672 mm |
| Iepakojuma svars | 25.2 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Idle States | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP segments | Mājas |
| Papildus informācija | |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 4 |