Ražotājs: HP
Modelis: 641W3AW
EAN: 0196548058907
HP Presence Medium Space Solution Plus AI Camera with Microsoft TeamsRooms. Procesora frekvence: 2,3 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-10500T. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10500T |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 2.3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3.8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 12 |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1.7 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 25 W |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 2x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| ECC | |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Ocean-bound plastic in speaker enclosure, I/O strip and bezel frame; Recycled Plastic cushions |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Idle States | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |