Ražotājs: HP
Modelis: 6D326EA
EAN: 0196786976094
HP Pro 290 G9 ir jaudīga darbvirsmas datora iekārta, kas ir izstrādāta, lai uzlabotu produktivitāti profesionālā vidē. Tā ir aprīkota ar Intel Core i5-12500 procesoru, kas ir 6 kodolu un 12 pavedienu, nodrošinot izcilu veiktspēju vairāku uzdevumu un prasīgu darbību veikšanai. Ar maksimālo "boost" frekvenci 4.6 GHz un 18 MB kešatmiņu, šis procesors nodrošina ātru un efektīvu apstrādes jaudu.
Šai darbvirsmas datora iekārtai ir 8 GB DDR4-SDRAM atmiņa, ar iespēju paplašināt to līdz 64 GB, lai nodrošinātu uzlabotu veiktspēju un vienmērīgu darbību. Tā ir kompakta un stilīga torna korpusā melnā krāsā, kas padara to elegantu papildinājumu jebkuram darba vietā.
HP Pro 290 G9 ietver 512 GB SSD krātuves ietilpību, kas nodrošina pietiekamu vietu lielu failu un lietojumprogrammu saglabāšanai. SSD aksesuārs ir PCI Express un NVMe, nodrošinot ātru datu pārsūtīšanas ātrumu un ātru piekļuvi failiem. Tam ir arī DVD±RW optiskais diskdziņš papildu krātuves iespējām.
Savienojamības iespējas ietver Wi-Fi spējas, atbalstot standartus, piemēram, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) un Wi-Fi 5 (802.11ac), kā arī Bluetooth 5.0 bezvadu komunikācijai. Tam ir arī Ethernet LAN, lai nodrošinātu uzticamu vadu savienojamību.
HP Pro 290 G9 piedāvā dažādas pieslēgvietas perifēriju savienošanai, tai skaitā USB 2.0 un USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB tipa A pieslēgvietas. Tam ir VGA un HDMI pieslēgvietas, lai pieslēgtu ārējus displejus, un kombinēta austiņu/mikrofona pieslēgvieta audio savienojumam. Tas ietver arī "line-in" un "line-out" pieslēgvietas audio funkcionalitātei.
Šai darbvirsmas datora iekārtai ir iekļauta iebūvēta Intel UHD Graphics 770, kas nodrošina vienmērīgu grafisko veiktspēju. Tā atbalsta uzlabotas funkcijas, piemēram, Intel SpeedStep Technology, Execute Disable Bit un Intel Trusted Execution Technology, nodrošinot efektīvu un drošu darbību.
HP Pro 290 G9 tiek piedāvāts ar vadu pieslēgvietu klaviatūru un peli ērtai ievadei. Tas ietver funkcijas, piemēram, HP JumpStart un HP Support Assistant, lai nodrošinātu papildu atbalstu un palīdzību.
Kopumā HP Pro 290 G9 ir uzticams un efektīvs darbvirsmas dators, kas piedāvā spēcīgu veiktspēju un virkni funkciju, lai uzlabotu produktivitāti profesionālā vidē.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12500 |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 12 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Tirgus pozicionēšana | Proven productivity |
| Mātes plates chipset | Intel H670 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3867 |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Power on, User |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 180 W |
| Barošanas avota ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 2 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | China |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP JumpStart | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segments | Business |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Realtek |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN regulētāja modelis | Realtec RTL8822CE |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 155 mm |
| Dziļums | 303 mm |
| Augstums | 337 mm |
| Svars | 4.7 kg |
| Iepakojuma platums | 287 mm |
| Iepakojuma dziļums | 400 mm |
| Iepakojuma augstums | 499 mm |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Idle States | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Papildus informācija | |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 1 |