Ražotājs: HP
Modelis: 5L725EA
EAN: 0196337873780
HP ProOne 600 G6 All-in-One PC. Procesora frekvence: 3,1 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-10500. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD, Optiskās diskierīces tips: DVD±RW. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Wi-Fi. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Svars: 6,76 kg
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10500 |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 3.1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.5 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 12 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express, NVMe |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Displeja diagonāle | 54.6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Paneļa veids | IPS |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Dizains | |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Intel® vPro™ platformas izvēles iespēja | |
| Darbības rādītāji | |
| Tirgus pozicionēšana | Ikdiena |
| Mātes plates chipset | Intel Q470 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3252 |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Power on, User |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP JumpStart | |
| HP Support Assistant | |
| HP segments | Business |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 488.7 mm |
| Dziļums | 482.8 mm |
| Augstums | 201.5 mm |
| Svars | 6.76 kg |
| Iepakojuma platums | 595 mm |
| Iepakojuma dziļums | 245 mm |
| Iepakojuma augstums | 414 mm |
| Iepakojuma svars | 9.78 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Papildus informācija | |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 54.6 cm |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 1 |
| Tastatūras tips | USB |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Ilgtspējas atbilstība | |