Ražotājs: HP
Modelis: 98T61ET
EAN: 0197961473995
HP Z2 G9. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-13700. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 5600 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 770. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Barošanas avots: 280 W. Komutatora tips: Mini PC. Produkta veids: Darbstacija. Svars: 2,4 kg. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-13700 |
| Multikodola tips | 16 |
| Veiktspējas kodoli | 8 |
| Efektīvie kodoli | 8 |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,1 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 1,5 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 4.1 GHz |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5.1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 30 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 24 |
| Procesora bāzes jauda | 65 W |
| Maksimālā turbo jauda | 219 W |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 5600 MHz |
| Non-ECC | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Darbstacija |
| Tirgus pozicionēšana | Performance |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 280 W |
| Barošanas avota ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50 - 60 Hz |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieviešanas gads | 2023 |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segments | Business |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 211 mm |
| Dziļums | 218 mm |
| Augstums | 69 mm |
| Svars | 2.4 kg |
| Iepakojuma platums | 499 mm |
| Iepakojuma dziļums | 170 mm |
| Iepakojuma augstums | 298 mm |
| Iepakojuma svars | 4.8 kg |
| Papildus informācija | |
| Tastatūras tips | USB |