Ražotājs: HP
Modelis: 523U6EA#ABB
EAN: 0197192940716
HP Z4 G5. Procesora frekvence: 3,1 GHz, Procesora tips: Intel® Xeon W, Procesora modelis: W-2245. Iekšējā atmiņa: 64 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR5-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 4800 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 1 TB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Wi-Fi. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro. Barošanas avots: 525 W. Komutatora tips: Tower. Produkta veids: Darbstacija. Svars: 10,5 kg. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
HP Workstation Z4 G5 - Wolf Pro Security | €4580.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Xeon W |
| Procesora modelis | W-2245 |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora frekvence | 3.1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 26.25 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L3 |
| Procesora stieples | 20 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 512 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 4 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 8x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| ECC | Jā |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Not available |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Programmatūra pirms instalācijas | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Performance Advisor; HP Support Assistant; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; HP Anyware; HP Data Science Stack; HP Services Scan |
| Iekļautā programmatūra | HP Wolf Pro Security Edition (1 year) |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 4 |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieviešanas mēnesis | 3 |
| Ieviešanas gads | 2023 |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Peles savienojamība | Wired |
| Pele iekļauta | Yes |
| Tastatūras savienojamība | Wired |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Darbstacija |
| Tirgus pozicionēšana | Performance |
| Mātes plates chipset | Intel W790 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC3205-VA2-CG |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Power on, User |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 525 W |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB barošanas padeve | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 C tipa portu skaits | 2 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Management tools | HP Driver Packs; HP System Software Manager (download); HP BIOS Configuration Utility (download); HP Smart Support |
| Nodrošināta HP programmatūra | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Performance Advisor; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; HP Anyware; HP Data Science Stack |
| HP segments | Business |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Jā |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 168.9 mm |
| Dziļums | 444.5 mm |
| Augstums | 386.1 mm |
| Svars | 10.5 kg |
| Iepakojuma platums | 314 mm |
| Iepakojuma dziļums | 572 mm |
| Iepakojuma augstums | 563 mm |
| Iepakojuma svars | 14,3 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Idle States | Jā |
| Intel® Flex Memory Access | No |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Demand Based Switching | Yes |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | No |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® TSX-NI | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Low Halogen; 40% post-consumer recycled plastic; 25% ITE-derived closed loop plastic; Bulk packaging available; External power supply 90% efficiency; Plastic cushion inserts contain 80% recycled content; Ocean-bound plastic in system fan; 10% post-industrial recycled metal; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Brīvu iekšējās atmiņas paplašinājumu slotu skaits | 4 |
| Tastatūras tips | USB |
| Tehniskās detaļas | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497346107 |