Ražotājs: Lenovo
Modelis: 90RW002WPB
EAN: 0195891331170
Lenovo IdeaCentre G5. Procesora frekvence: 3,9 GHz, Procesora tips: AMD Ryzen™ 5, Procesora modelis: 5600G. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon Graphics, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3060. Barošanas avots: 380 W. Komutatora tips: Tower. Produkta veids: PC (dators). Svars: 5,97 kg. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora modelis | 5600G |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora frekvence | 3,9 GHz |
| Procesora stieples | 12 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express |
| NVMe | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Krāsas nosaukums | Raven black |
| Skaļums | 13,6 L |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon Graphics |
| Grafikas adaptera DisplayPorts skaits | 3 |
| Grafikas adaptera HDMI portu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Mātes plates chipset | AMD PRO 565 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC222 |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | Ieslēgšana, Supervizors |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 380 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | -15,2 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | -15,2 - 12192 m |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 292,2 mm |
| Augstums | 365 mm |
| Svars | 5,97 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | ErP Lot 3 RoHS |