Ražotājs: Lenovo
Modelis: 90Q7003CGF
EAN: 0195477674295
Lenovo IdeaCentre Mini 5. Procesora frekvence: 2 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-10400T. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 3200 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Wi-Fi. Barošanas avots: 90 W. Komutatora tips: mini PC. Produkta veids: Mini PC. Svars: 1,48 kg. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
PC Lenovo IdeaCentre 5 (90Q7003CGF) i5-10400T/8 GB/512GB/Brez OS | €431.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-10400T |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1,3 GHz |
| Konfigurējams TDP-down | 25 W |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express |
| NVMe | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Skaļums | 1 L |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Mātes plates chipset | Intel H470 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC233VB |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | HDD, Ieslēgšana, Supervizors |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 90 W |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 194 mm |
| Dziļums | 182,4 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 1,48 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Idle States | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | ErP Lot 3 |