Ražotājs: Lenovo
Modelis: 11T3005RGE
EAN: 0196800694829
Lenovo ThinkCentre M70q 3. paaudzes mini PC ir moderna un jaudīga darbstacija, kas piedāvā izcilas funkcijas un veiktspēju. Šīs kompakās datora iekārtas mērogs un vieglums padara to ideālu risinājumu darba vidē, kur nepieciešams ietaupīt vietas, piemēram, mazos birojos vai uzņēmumu telpās ar ierobežotu darba vietu.
Lenovo ThinkCentre M70q ir aprīkots ar jaudīgu i5-12400T procesoru, kas piedāvā 6 kodolu jaudu un darbojas ar frekvenci līdz 4.2 GHz. Tas nodrošina ātru darbību un efektīvu veiktspēju, lai veiktu vairākas uzdevumu vienlaicīgi bez aizķeršanās vai pārkaršanas. Ar 16 GB DDR4-SDRAM iekšējo atmiņu un 512 GB SSD uzglabāšanas ietilpību jūs varat saglabāt un piekļūt saviem datiem ātri un efektīvi.
Šī mini PC ir aprīkots ar daudzām pieslēgvietām un savienotājvietām, tādējādi nodrošinot plašas iespējas datu pārsūtīšanai un savienošanai ar citām ierīcēm. Tas ietver USB 2.0 un USB 3.2 pieslēgvietas, Ethernet/LAN savienojumu, HDMI un DisplayPort izejas, kā arī austiņu un mikrofona pieslēgvietas. Ar bezvadu Wi-Fi un Bluetooth iespējām jūs varat viegli piekļūt bezvadu tīklam un savienoties ar citām Bluetooth ierīcēm.
Lenovo ThinkCentre M70q ir sertificēta ar dažādām ilgtspējas sertifikācijām, tostarp EPEAT Gold, ENERGY STAR 8.0 un RoHS sertifikācijām. Tas norāda uz tās energoefektivitāti un videi draudzīgu dizainu. Turklāt, ar iebūvēto Trusted Platform Module (TPM) un integrēto grafikas adapteri, šis mini PC nodrošina drošību un efektīvu grafisko veiktspēju.
Lenovo ThinkCentre M70q piedāvā augstu kvalitāti un uzticamību, kas ir raksturīga Lenovo produktiem. Tā ir ideāla izvēle tiem, kas meklē kompaktu un jaudīgu darbstaciju, kas spēj viegli apstrādāt jebkādas darbuzdevumus un nodrošina ērtu un efektīvu darba pieredzi.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-12400T |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 1.8 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4.2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | Nē |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 3200 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Bezmaksas Windows 11 jauninājum | Jā |
| Operētājsistēmas valoda | Vācu |
| Datu atgūšanas operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| Mātes plates chipset | Intel Q670 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC256-VB |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 1 |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | HDD, Ieslēgšana, Supervizors |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 90 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12192 m |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Krāsas nosaukums | Black |
| Skaļums | 1 L |
| Izvietošana atbalstīta | Horizontāli/Vertikāli |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN kontroliera ražotājs | Intel |
| WLAN regulētāja modelis | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 179 mm |
| Dziļums | 182,9 mm |
| Augstums | 36,5 mm |
| Svars | 1.25 kg |
| Iepakojuma platums | 490 mm |
| Iepakojuma dziļums | 268 mm |
| Iepakojuma augstums | 141 mm |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® 64 | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Idle States | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |