Ražotājs: Lenovo
Modelis: 30FM0084GE
EAN: 0196801651043
Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower ir spēcīga darbstacija, paredzēta uzņēmējdarbības un radošu darbu vajadzībām. Tam ir 12 kodolu Intel® Core™ i7 procesors ar 20 pavedieniem, kas ir ideāli piemērots procesoram intensīvām darbībām, piemēram, renderēšanai, video rediģēšanai un zinātniskām simulācijām. Ar maksimālo turbo jaudu 190 W un Smart Cache atmiņlapu 25 MB tas nodrošina izcilu apstrādes ātrumu un jaudu.
Darbstacija lepojas arī ar 32 GB DDR5-SDRAM, kas darbojas ar ātrumu 4400 MHz, nodrošinot vienmērīgu vairāku uzdevumu veikšanu un ātru datu pieeju. Tāpat tajā ir kopējā krātuves jauda 512 GB SSD, kas nodrošina pietiekamu vietu lielu failu un lietojumprogrammu glabāšanai.
Darbstacija ir aprīkota ar DIS kreka karti NVIDIA RTX A2000 ar 12 GB GDDR6 atmiņas un integrētu Intel UHD Graphics 770 karti. Šī kombinācija nodrošina lielisku grafikas veiktspēju un paātrina grafikas intensīvas darbības.
Turklāt Lenovo ThinkStation P360 i7-12700K Tower ir MIL-STD-810H sertificēta, nodrošinot tās izturību pret nelabvēlīgiem apstākļiem un ekstrēmu temperatūru. Tā augstums ir 376 mm, platums 170 mm, dziļums 315,4 mm un svars 9,67 kg.
Tai ir vairākas pieslēgvietas
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-12700K |
| Multikodola tips | 12 |
| Veiktspējas kodoli | 8 |
| Efektīvie kodoli | 4 |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 3,6 GHz |
| Efektīvā kodola bāzes frekvence | 2,7 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5 GHz |
| Veiktspējas kodola pastiprinātā frekvence | 4,9 GHz |
| Efektīvā kodola pastiprinājuma frekvence | 3,8 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 25 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 20 |
| Kopnes tips | DMI4 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Procesora bāzes jauda | 125 W |
| Maksimālā turbo jauda | 190 W |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| NVMe | Jā |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express 4.0 |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 16 GB |
| Atmiņas sloti | 4x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 4400 MHz |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Non-ECC | Jā |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA RTX A2000 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 12 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Grafiskā adaptera Open GL atbalsts | Jā |
| Grafiskās izvades adaptera mini DisplayPort pieslēgvietu skaits | 4 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Operētājsistēmas valoda | Vācu |
| Datu atgūšanas operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pele iekļauta | Yes |
| Klaviatūra iekļauta | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Darbstacija |
| Mātes plates chipset | Intel W680 |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC897Q-CG |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 1 |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | Ieslēgšana, Supervizors |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 750 W |
| 80 PLUS sertifikācija | 80 PLUS Platinum |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12192 m |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Skaļums | 17 L |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieviešanas gads | 2022 |
| Ieviešanas mēnesis | Maijs |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-out | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN kontrollers | Intel® I219-LM |
| Wi-Fi | Nē |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express X1 (Gen 3.x) sloti | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) ligzdas | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 170 mm |
| Dziļums | 315,4 mm |
| Augstums | 376 mm |
| Svars | 9,67 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold, ErP, RoHS, TCO |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | MIL-STD-810H |