Ražotājs: Lenovo
Modelis: 11HF004JFR
EAN: 0196119037546
Lenovo V35s-07ADA. Procesora frekvence: 2,1 GHz, Procesora tips: AMD Ryzen™ 5, Procesora modelis: 3500U. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM. Kopējā glabāšanas ietilpība: 256 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD, Optiskās diskierīces tips: DVD±RW. Integrēts grafikas adaptera modelis: AMD Radeon Vega 8. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Barošanas avots: 90 W. Komutatora tips: SFF. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Lenovo V35s 07ADA (11HF004JFR) | €649.96 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD Ryzen™ 5 |
| Procesora modelis | 3500U |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora frekvence | 2.1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,7 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | L2 & L3 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 256 GB |
| Optiskās diskierīces tips | DVD±RW |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Kopējā SSD ietilpība | 256 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | |
| SSD diskdziņa interfeisi | NVMe, PCI Express |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Operētājsistēmas valoda | Franču |
| Dizains | |
| Komutatora tips | SFF |
| Skaļums | 7,4 L |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | AMD Radeon Vega 8 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Mātes plates chipset | AMD SoC |
| Audio mikroshēma | Realtek ALC222 |
| Audio sistēma | High Definition Audio |
| Aizsardzība ar paroli | |
| Paroles aizsardzība | HDD, Ieslēgšana, Supervizors |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 90 W |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Line-out | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 291 mm |
| Augstums | 270 mm |
| Svars | 3,05 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver, RoHS |