Ražotājs: MEDION
Modelis: 10024260
EAN: 4061275175776
ERAZER Engineer P10. Procesora frekvence: 2,6 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-11400. Iekšējā atmiņa: 16 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2933 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel UHD Graphics 730, Diskrētais grafikas adaptera modelis: NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Home, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Komutatora tips: Tower. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ERAZER Engineer P10 i5-11400 Tower Intel Core™ i5 16 Go DDR4-SDRAM 512 Go SSD Windows 10 Home PC Noir | €1268.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-11400 |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 2,6 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora stieples | 12 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 2 x 8 GB |
| Atmiņas taktātrums | 2933 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Tower |
| Izvietošana atbalstīta | Vertikāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR6 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētu grafisko adapteru skaits | 1 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel UHD Graphics 730 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Mātes plates chipset | Intel B560 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 3 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 188 mm |
| Dziļums | 370 mm |
| Augstums | 380 mm |
| Svars | 7,6 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Idle States | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® 64 | |