Ražotājs: Shuttle
Modelis: NC1010XA
EAN: 4046047103522
Shuttle XPC nano NC1010XA. Procesora frekvence: 1,8 GHz, Procesora tips: Intel® Celeron®, Procesora modelis: 4205U. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2133 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 128 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD, Integrēts karšu lasītājs. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 610. Barošanas avots: 65 W. Komutatora tips: Mini PC. Produkta veids: Mini PC. Svars: 400 g. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Shuttle XPC nano NC1010XA tietokone/työasema 4205U mini PC Intel® Celeron® 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Musta | €355.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Celeron® |
| Procesora modelis | 4205U |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora frekvence | 1.8 GHz |
| Procesora ligzda | BGA 1528 |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora stieples | 2 |
| Kopnes datu pārraides ātrums | 4 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Procesora darbības režīmi | 64 biti |
| Procesors litogrāfija | 14 nm |
| Procesora kodētais nosaukums | Whiskey Lake |
| Thermal Design Power (TDP) | 15 W |
| Konfigurējams TDP-down | 12,5 W |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 0.8 GHz |
| Tjunction | 100 °C |
| PCI Express konfigurācijas | 1x4, 2x2, 1x2+2x1, 4x1 |
| PCI Ekspress joslu maksimālais skaits | 12 |
| PCI Express slotu versija | 2.0 |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Procesora atbalstīta maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Procesora atbalstīta atmiņas veidi | DDR4-SDRAM, LPDDR3-SDRAM |
| Procesora atbalstīti atmiņas pulksteņa ātrumi | 2133,1866 MHz |
| Procesora atbalstīts (max) atmiņas joslas platums | 37,5 GB/s |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 128 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC, SDXC |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 64 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Atmiņas sloti | 2x SO-DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2133 MHz |
| Non-ECC | Jā |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 610 |
| Maksimālā iebūvētā grafikas adaptera atmiņa | 32 GB |
| Iebūvētā grafikas adaptera bāzes frekvence | 300 MHz |
| Iebūvēto grafisko adapteru atbalstīto displeju skaits | 3 |
| Iebūvētā grafikas adaptera dinamiskā frekvence (max) | 900 MHz |
| Iebūvētā grafikas adaptera OpenGL versija | 4.5 |
| Iebūvētā grafikas adaptera ID | 0x3EA1 |
| Iebūvētā grafikas adaptera DirectX versija | 12.0 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Nē |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10 x64 Linux x64 |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | Mini PC |
| BIOS tips | EEPROM |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 65 W |
| Barošanas avota ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Dizains | |
| Komutatora tips | Mini PC |
| Skaļums | 0,847 L |
| Izvietošana atbalstīta | Horizontāli/Vertikāli |
| VESA stiprinājums | Jā |
| 2,5" izmēra laidumu skaits | 1 |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0a |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mikrofons, līnijas izeja | No |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ieslēgšanās pie signāla no LAN | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 142 mm |
| Dziļums | 142 mm |
| Augstums | 42 mm |
| Svars | 400 g |
| Iepakojuma svars | 1,2 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Flex Memory Access | Jā |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® OS Guard | Jā |
| Atbalstāmie instrukciju komplekti | SSE4.1, SSE4.2 |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD) | Jā |
| Procesors ARK ID | 189309 |
| Intel® 64 | Jā |
| Procesora paketes izmērs | 46x24 mm |
| Intel® Secure Key | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Trusted Execution Technology | Nē |
| Intel® TSX-NI | Nē |
| Siltuma uzraudzības tehnoloģijas | Jā |
| Idle States | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® Smart Response Technology | Jā |
| Intel® Turbo Boost Technology | Nē |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Nē |
| Intel® Quick Sync Video Technology | Jā |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT) | Jā |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT) | Jā |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84715000 |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, FCC, BSMI, RCM, RED, VCCI CB, BSMI, ETL ErP |