Ražotājs: T1A
Modelis: D-HPED800G2-MU-T007
EAN: 5711603015975
T1A HP ELITEDESK 800 G2 I5-6500 SFF 8GB 240GB W10P. Procesora frekvence: 3,2 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-6500. Iekšējā atmiņa: 8 GB. Kopējā glabāšanas ietilpība: 240 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® HD Graphics 530. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Komutatora tips: SFF. Produkta veids: PC (dators). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HP EliteDesk 800 G2 SFF I5-6500 240GB Windows 10 Pro 64-bit- T1A | €155.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-6500 |
| Procesora frekvence | 3,2 GHz |
| Kopnes tips | DMI3 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 240 GB |
| Optiskās diskierīces tips | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Dizains | |
| Komutatora tips | SFF |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® HD Graphics 530 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Wi-Fi | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Enhanced Halt State | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Grafikas un IMC litogrāfija | 14 nm |
| Intel® TSX-NI | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Clear Video Technology | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Identity Protection Technology version | 1,00 |
| Intel® Secure Key Technology version | 1,00 |
| Intel® Small Business Advantage (SBA) version | 1,00 |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) version | 1,00 |
| Intel® TSX-NI version | 1,00 |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Procesors, kurā nav izmantoti konflikta materiāli | |