| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo GX80K32884 stylus pen Black 20 g | €59.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 20 g |
| Platums | 9,5 mm |
| Dziļums | 140,6 mm |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Baterijas tips | AAAA |
| Pogu skaits | 2 |
| Lietojamība, noderīgums | Universāls |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Barošanas avota veids | Baterija |