| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Pisalo Microsoft Surface Stylus (EYV-00014) | €109.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces saderība | Planšetdators |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Surface Studio, Surface Laptop, Surface Book, Surface Pro, Surface Pro 4, Surface Pro 3, Surface 3, Pen Tip Kit |
| Produkta krāsa | Platīns |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Bluetooth | |
| Baterijas tips | AAAA |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 20 g |
| Platums | 9,7 mm |
| Dziļums | 9,7 mm |
| Augstums | 146,4 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |