Ražotājs: 2-Power
Modelis: MOC0002A-EU
EAN: 5055190181348
2-Power MOC0002A-EU. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 5 V, Izvades spriegums (maks.): 2,4 V. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 6. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 6 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Svars | 186 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Maksimālā jauda | 50 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 2,4 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |
| Papildus informācija | |
| Baterijas spriegums | 5 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |